Kariéra

Kariéra ve společnosti DCom, spol. s r.o.

Firma DCom působí na trhu již od roku 1994 a mimo jiné se zabývá vývojem a výrobou integrovaného dispečerského systému pro drážní prostředí a energetiku. Vyvinuté komplexní řešení sdělovací techniky řeší potřeby hlasové komunikace a organizace drážní dopravy v České republice.

Právě hledáme nového kolegu pro následující pracovní pozice:

Brigáda servis elektronických zařízení

Repair of printed circuit boards with chips

Náplň práce

oprava elektronických zařízení (radiostanice)

Co očekáváme

  • manuální zručnost a zkušenosti s pájením elektrotechnických součástek mikropájkou
  • zkušenosti v oboru oprav drobné elektroniky nebo mobilních telefonů
  • základní znalost elektronických součástek a schémat
  • pečlivost, aktivní přístup k práci

Co nabízíme

  • dobré finanční ohodnocení
  • pružná pracovní doba
  • dlouhodobá spolupráce, nejedná se o sezónní pracovní příležitost
  • získání praxe

Pozice vhodná pro studenty

Jestliže máte zájem v naší firmě pracovat, pošlete nám svůj životopis na adresu info@dcom.cz